Ankara Diyarbakır Arası Nakliyat

Ankara Diyarbakır Arası Ev Taşıma Şirketi , Ambar Nakliyesi , Sigortalı Taşımacılık Firması , Asansörlü Taşıma , Parça Eşya Taşıma

0312 380 65 90 – 0538 676 26 18 

Ankara Diyarbakır Arası Evden eve taşıma

 

Ankara Diyarbakır Şehirlerarası Evden Eve taşıma hizmeti alırken iletişime geçiçeğiniz şirket yeri beli olması birde bu işin ehli olması gerekmektedir.

Günümüzde bu hizmeti hakkiyla veren pek nakliyat şirketi yok denecek kadar azca dır. Firmamız Yılardır Ankara Şehir içi Şehirlerarası Evden Eve nakliyat hizmeti vermekteyiz.

ankara diyarbakır arası nakliyatKaliteli hizmet anlayışı ile yola çıktığımız sektörde firmamızın Ankara Diyarbakır arası taşıma farkını; üstün hizmet anlayışımız, çevreye, insan hakları’na ve iş hukukuna uygun davranışlarımız ile sizlerde fark edebilirsiniz.

Her süre müşteri memnuniyetini en ön sırada tutacağımızdan asla bir şüpheniz olmasın. Eşyalarınızı kendi eşyamız şeklinde paketliyor ve taşıyoruz. Eski adresinden alarak yeni adresinde sorunsuz olarak kurulum yapıyor ve sizlere teslim ediyoruz. Bizler işimizi hakkıyla ve olması gerektiği şeklinde yapıyoruz. Bu nedenle her geçen gün alan kişi referanslarımızı da artırıyoruz.

Ankara Diyarbakır Şehirlerarası Asansörlü taşıma

Ankara Diyarbakır arası Asansörlü taşıma özellikle yüksek katlara taşınan eşyaların güvenliği açısından son aşama önemlidir. Günümüzde evlerin geniş olması adına bina araları son derece dar yapılmaktadır. şundan dolayı özellikle büyük eşyaların yüksek katlara taşınması son aşama zorlaşmakta ve hem taşıyanı bununla beraber evi taşınanı mağdur etmektedir.

ankara diyarbakır arası asansörlü taşıma

 

çünkü son dönemde derhal her bina ayrıca bir yük asansörü sahibi olmaktadır. Bu asansöre sahip olmayan evler için ise asansörlü taşıma işlemi yapılır. Bu işlem yardımıyla evin en geniş balkonuna dışarıdan bir vinç yardımıyla asansör uzatılır. Bu sayede eşyalar zarar görmeksiniz taşınmış olur.

Ev taşıma işlemleri son derece hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Bunu sebebi asansörlü taşıma işleminin derhal her nakliye firması tarafından yapılır hale gelmesidir. Eğer eşyalarınızın daha güvenli ve hızlı bir halde taşınmasını istiyorsanız Diyarbakır ankara arası asansörlü taşıma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlem için yaşamış olduğunuz şehrin en iyi nakliye şirketiyla görüşmeniz gerekir.

Ofis büro Nakliyesi Şehirlerarası Evden Eve Nakliye

Ankara Diyarbakır Arası Ofis taşıma konusunda öncelikle taşınacak ofiste bulunan eşyaların listesinin çıkartılması ve bu listede yer edinen eşyaların hangi tür eşya olduğunun belirlenmesi gerekmektedir.

ankara diyarbakır taşımaÖzellikle dijital cihazların taşınmasında dikkatli olunmalı ve bu eşyaların taşıma öncesinde paketlenmesine özen gösterilmelidir.

Bunun yanında evrakların taşınması sırasında zarar görmemeleri için de ayrı bir paketleme şekilleri düşünülmelidir.

Diyarbakır Ankara Şehirlerarası Ofisi taşıma işlemi başlatılmadan önce ofis sorumlusundan kırılgan eşyalarla ilgili bilgi alınmalı ve o eşyaların paketlenmesinden taşıma işleminin yapılmasına kadar çok kırılgan davranılmalıdır.

Bunun dışında ofis eşyalarının taşınması esnasında taşıma için kullanılacak aracın da önceden belirlenmiş olması ve sadece o ofisin eşyalarını taşıyacak şekilde ayarlanması gerekmektedir.

Ankara’dan Diyarbakır Kaç Saat Kaç Günde Gidilir Kaç Km

Eşyalarım Ne zaman Alırım Diye Düşünüyorsanız

 

Ankara Diyarbakır 1000 km dir Ev Eşyası taşıyan kamyon 10 saate ankara’dan diyarbakır iline 2 günde gitmektedir. Kamyona yüklenen tam eşyalarınız 3 günde gider parça eşyalarınız 3 günde gider.ankara bursa arası ambar

Tır, Kırkayak Gibi ağır ticari araçlar 3 günde gider parsiyel yükleriniz yol güzer gahın,da başka bir il ve ilçeye gidiyorsa bu daha fazla zaman alabilir.

Nakliye işinden önce firma yetkilimiz size verilen saat ve günde eşyalarınız teslim olma garantisini sunar.

Ankara’dan Kalkan Araç Kamyon Diyarbakır,da Hangi İllere İlçelere

Uğrar Yük Bırakır

 

Ankara’dan Diyarbakır iline giden aracımız yol üstün’de il ve ilçelere uğruyarak parça yük ve parsiyel yüklerinizi dagıtım yapark hareket etmektdir.

Ankara,dan kalkan kamyon diyarbakır iline giderken önce Aksaray ve ilçelerine uğrar aksaraydan, kalkan aracımız adana iline yüklerini bırakır.Diyarbakır,nın tüm il ve ilçelrine evden eve nakliyat şehir içi nakliye hizmeti yanı sıra tüm ilçelerine hizmet vardır. Bağlar,Bismil,Çermik,Çınar,Çüngüş,Dicle,Eğil,Ergani,Hani,Hazro,Kayapınar,Kocaköy,Kulp,Lice,Silvan,Sur,Yenişehir gibi ilçelerine servis ağımız vardır.

Nakliyet ihtiyaç duyduğu her türlü kamyon, kamyonet, tır, vinç, forklift, lowbet, depolama, parsiyel, evden eve, ambar, lojistik, nakliye nakliyat taşımacılık hizmet talebinin de firmamız ihtiyacınıza göre hizmet vermektedir.

 

Hizmetlerimiz ;

 

diyarbakır ankara nakliye firmaları

diyarbakır ankara ambar firmaları

diyarbakır ankara evden eve nakliyat fiyatları

ankara diyarbakır ambar

ankara diyarbakır nakliyat ambarı

diyarbakır ankara nakliye fiyatları

ankara diyarbakır arası taşıma

ankara diyarbakır sehirlerarası uygun fiyata taşıma

ankara diyarbakır arası evden eve nakliyat

KAAN AKÇİÇEK 

ŞENLİK MAH. BEYLER SOKAK 3/A

KEÇİÖREN – ANK

0312 380 65 90 

0538 676 26 18 

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir