Ankara Kahramanmaraş Nakliye Fiyatları

ANKARA KAHRAMANMARAŞ ARASI NAKLİYAT

 

Taşımacılık sektöründe hizmet veren pek çok firma, müşterilerini mağdur etmekte ve yüksek fiyatlar ile sevkiyat desteği sağlamaktadır. Özelliklede Ankara Kahramanmaraş şehirlerarası nakliyat hizmeti veren pek çok şirket, müşteri memnuniyetini göz ardı etmektedir. Ayrıca uygulamalar sırasında yapılan yanlış işlemler nedeniyle de eşyalar zarar görmektedir. Ankara Kahramanmaraş arası nakliyat firması ise, engin bilgi ve tecrübeleri sayesinde tüm işlemleri profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Taşınacak olan her bir eşya özenle paketlenmektedir. Paketlemeye ek olarak tüm eşyalar nakliyat battaniyeleri ile sarmalanmaktadır. Bu sayede gerek sevkiyat gerekse yükleme gerekse boşaltma sırasında en küçük bir yüzeyin çizilmesi söz konusu değildir. Ankara Kahramanmaraş arası evden eve nakliyat firması Türkiye’nin 81 iline araç desteği sunmaktadır.

Ağır Yük Taşımacılığı

Ankara Kahramanmaraş arası asansörlü nakliyat firması ambar tesislerine gelen veya fabrikalarda bulunan tüm ağır yükleri taşıyabilecek bir kapasiteye sahiptir. Ayrıca ağır yükler için asansörlü araç modelleri kullanılmakta ve taşıma işlemleri daha kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Parça eşyalar veya seri imalat ürünleri de talep edilen adreslerden alınmaktadır. Ankara Kahramanmaraş arası ev taşıma nakliyat, İstanbul, İzmir gibi büyükşehirlere de hafta en az 4 sefer sevkiyat düzenlemektedir. Kurumsal bir hizmet anlayışına sahip olan nakliyat firması, tüm il ve ilçelere ekspertiz desteği sunmaktadır Taşınacak olan her bir eşya ekspertiz ekipleri tarafından incelenmektedir. Bu sayede söz konusu yüklere özel araçlar belirlenmektedir.

Ankara Nakliyat Araçları

Kahramanmaraş nakliyat firmasının bünyesinde her yüke hitap eden çeşitli araç modelleri yer almaktadır. Her aracın resmi evrakları ve K3 belgeleri bulunmaktadır. Ağır yükler veya ambar yükleri için açık kasa tır modelleri de tedarik edilmektedir. Ankara nakliyat araçlarının tamamı ekonomik yakıt tüketim özelliğine sahiptir. Bu özellik sayesinde sevkiyat maliyetleri büyük oranda düşürülmekte ve müşterilere daha makul bir hizmet sunulmaktadır. Ayrıca firmanın tüm kamyon ve kamyonetleri taşıma güvenliğini maksimum bir düzeyde sağlamaktadır. Kahramanmaraş Ankara arası nakliyat hizmetlerinde kullanılan kamyonlar ile aynı anda birden fazla yükü taşıyabilecek bir güce sahiptir. Parça eşyalar, ofis malzemeleri veya 1+1 daireler için ise küçük kasalı kamyonetler tercih edilmektedir.

Uzman Personel Desteği

Ankara Kahramanmaraş arası asansörlü nakliyat firması bünyesinde hizmet veren tüm personeller alanında uzman olmakla beraber yıllardır bu sektörde hizmet vermektedir.Montaj veya paketleme işlemleri bilimsel yöntemler ile gerçekleştirilmektedir. Ayrıca günlük yevmiye usulü hizmet veren hiçbir hamal tercih edilmemektedir. Tüm personeller, Ankara Kahramanmaraş evden eve nakliyat firmasının kendi bünyesinde ve kadrolu bir şekilde faaliyet göstermektedir

Hizmet Bölgelerimiz

 • Afşinevden eve nakliyat
 • Andırınevden eve nakliyat
 • Çağlayanceritevden eve nakliyat
 • Dulkadiroğluevden eve nakliyat
 • Ekinözüevden eve nakliyat
 • Elbistanevden eve nakliyat
 • Göksunevden eve nakliyat
 • Nurhakevden eve nakliyat
 • Onikişubatevden eve nakliyat

  Hizmetlerimiz ;

  Ankara KahramanMaraş Arası Nakliyat ; Ankara Maraş evden eve nakliyat, kahramanmaraş ağır yük nakliyesi, Ankara şehirlerarası maraş büro ofis taşımacılığı, Ankara Maraş şehirlerarası ekonomik nakliye hizmeti, Maraş parsiyel taşıma fiyati, Ankara Kahramanmaraş parça eşya nakliyesi, Maraş ambar firmaları, Maraş kargo sevkiyatları, Kahramanmaraş Nakliyeci, Ankara Maraş arası banka taşımaları, Ankara Maraş fuar taşımasi

  Yetkili ;

  KAAN AKÇİÇEK

  ADRES:

  BADEMLİK MAHALLESİ 1173 SOKAK 5/D KEÇİÖREN – ANKARA

  TELEFON:

  +90 312 356 75 34
  +90 535 642 15 92

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir