Ankara Mersin Arası Nakliyat

Ankara Mersin Arası Ev Taşıma Şirketi , Ambar Nakliyesi , Sigortalı Taşımacılık Firması , Asansörlü Taşıma , Parça Eşya Taşıma

Ankara Mersin Şehirlerarası Evden Eve nakliyat

 0538 676 26 18 – 0312 380 65 90

Firmamız Ankara Mersin Arası Ev Taşıma Şirketi olarak bazı konularda dikkat etmenizi taşınma öncesi anlatarak daha rahat ve hızlı bir evden eve nakliyat hizmeti sunmaya özen göstermektedir.

ankara mersin arası taşımaEğer çocuk sahibi iseniz taşınacağınız gün onları güvenilir birini yada bir yere emanet edin yoksa çocuklar odalar boşaldıkça odalarda oyun oynamaya yada taşınma işlemine karışarak kendilerine zarar verebilirler yada psikolojileri eşyalarınızın başka bir yere taşınmasını razı gelmeyeceği için eşyalarımıza dokunmayın seçiminda tepkiler verebilirler.

Benzer eşyaları aynı paketlerde toplamaya özen gösterirseniz ve kutuların üzerine içinde ne işe yaradığını yazarsanız aradığınızı bulmakta zorlanmazsınız.

Kolilerin üzerine içinde ne olduğunu ve hangi odaya ilişkin olduğunu yazınız hem sizin aynı zamanda taşıma şirketinin işine son aşama kolaylaştıracaktır.

Ankara Mersin Arası Evden Eve Nakliye Şirketi ulaşmadan önce kurutma çamaşır ve bulaşık makinesi şeklinde makinelerin içlerini boşaltıp Buzdolabının içinde bulunan yiyeceklere uygun gizleme kaplarına alıp buzdolabının makinesini bir gece öncesinden çekmeniz de fayda vardır.

Ankara Mersin Arası Ambar Taşıma Şirketimiz yada hangiz nakliyeciyle anlastıysanız taşınma işleminiz başlamadan önce değerli eşyalarınızı uygun bir yere kaldırmanız veya yanımızda bulundurmamız yahut tanımış olduğumız birine emanet etmenizde fayda vardır.

Taşınacağınızın haberini yöneticiye ve apartman sakinlerine haber vererek gün içinde oluşturulacak gürültüden haberdar etmenizde işinizi kolaylaştırır.

Ankara Mersin Arası Asansörlü taşıma

ankara mersin arası asansörlü nakliyatFirmamız Ankara Mersin Arası nakliyat olarak Bir asansörlü taşıma hizmeti yapılırken şu şekilde işlem gerçekleştirilir.
Dairenin hangi katta olduğunun belirlenmesinin arkasından vinçin uzunluğu tespit edilir. Ekspertiz işlemi esnasında ise eşyanın alınacağı balkon yahut cam belirlenir. Bu sayede asansörden nakledilen eşyaların içeri alınması kolaylaşacaktır.

Aşağıdan vinçe yüklenen eşyalar güvenli bir şekilde yukarıya göç eder ve taşınma esnasında eşyalar sabitlenir. Asansöre aşağıdan yüklenen eşyalar yukarıda profesyonel kişiler tarafından içeriye alınır. Bu yöntem fazlaca basittir ve asla risk içermez.

Asansörle Ev ve Ofis Taşıma Avantajları Neler?

ankara mersin ofis taşıma

Asansörlü taşıma hizmetinin tercih sebeplerinin başlangıcında yüksek binalar geliyor. Dolayısıyla taşıma süreniz hem hızlanmış olacak bununla beraber ap. sakinlerine zarar vermeyecektir. Firmalar içinde bu ayrı bir öneme haizdir. Gerek insan gücünde gerekse birden fazla eşya taşıma noktasında hızlı erişim sağlanabilmektedir. Asansörlü taşımacılıkta eşyalar evden araca ve enstrumantan eve olduğundan dolayı maliyetleri düşürür ve bütçenize de zarar vermez. Ofis Taşınmanızdada Firmamız Ankara Mersin Arası Ofis büro Taşıma olarak eşyalarınızı ofis araç gereçlerinizi özen ve titizle yeni yerinize yerleşimini sağlıyoruz.

Ankara’dan Mersin Kaç Saat Kaç Günde Gidilir Kaç Km

Eşyalarım Ne zaman Alırım Diye Düşünüyorsanız

 

Ankara Mersin 500 km dir Ev Eşyası taşıyan kamyon 6 saate ankara’dan mersin iline 1 günde gitmektedir. Kamyona yüklenen tam eşyalarınız 2 günde gider parça eşyalarınız 3 günde gider.

Tır, Kırkayak Gibi ağır ticari araçlar 3 günde gider parsiyel yükleriniz yol güzer gahın,da başka bir il ve ilçeye gidiyorsa bu daha fazla zaman alabilir.

Nakliye işinden önce firma yetkilimiz size verilen saat ve günde eşyalarınız teslim olma garantisini sunar.

Ankara’dan Kalkan Araç Kamyon Mersin,da Hangi İllere İlçelere

Uğrar Yük Bırakır

 

Ankara’dan Mersin iline giden aracımız yol üstün’de il ve ilçelere uğruyarak parça yük ve parsiyel yüklerinizi dagıtım yapark hareket etmektdir.

Ankara,dan kalkan kamyon Mersin iline giderken önce Şereflikoçhisar ve ilçelerine uğrar  kalkan aracımız  Mersin,nın tüm il ve ilçelrine evden eve nakliyat şehir içi nakliye hizmeti yanı sıra tüm ilçelerine hizmet vardır.  Akdeniz,Anamur,Aydıncık,Bozyazı,Çamlıyayla,Erdemli,Gülnar,Mezitli,Mut,Silifke,Tarsus,Toroslar,Yenişehir gibi ilçelerine servis ağımız vardır.

Nakliyet ihtiyaç duyduğu her türlü kamyon, kamyonet, tır, vinç, forklift, lowbet, depolama, parsiyel, evden eve, ambar, lojistik, nakliye nakliyat taşımacılık hizmet talebinin de firmamız ihtiyacınıza göre hizmet vermektedir.

 

Hizmetlerimiz ;

 

Mersin ankara nakliye firmaları

Mersin ankara ambar firmaları

Mersin ankara evden eve nakliyat fiyatları

Ankara Mersin ambar

ankara Mersin nakliyat ambarı

Mersin ankara nakliye fiyatları

ankaraMersin arası taşıma

ankara Mersin sehirlerarası uygun fiyata taşıma

ankara Mersin arası evden eve nakliyat

KAAN AKÇİÇEK 

ŞENLİK MAH. BEYLER SOKAK 3/A

KEÇİÖREN – ANK

0312 380 65 90 

0538 676 26 18 

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir