Keçiören Evden Eve Nakliyat

Ankara Keçiören Evden Eve Nakliyat Hizmeti 

 

 

 

Keçiören Nakliyat

Ayrancı Keçiören Evden Eve Nakliyat  olarak sizi taşınma zahmetinden masrafsız olarak kurtarmayı vaad etmekteyiz. Taşınma işlemi oldukça zahmetlidir. Ayrancı nakliyat firması olarak sizi taşınma zahmetşnden kurtariyoruz. Tek yapmanız gereken bize 0312-356-75-34 yahut 0535 642 15 92  numaralı telefonlardan bize ulaşmak..

Hizmetlerimiz

Firmamız geniş araç filosu ile Türkiye’nin her noktasına nakliyat hizmeti sunamaktadır. Ev eşyası ve büro malzemesi gibi eşyaların nakliyesi sırasında mutlaka kapalı kasa araçlar kullanmaktayız. Taşımak istediğiniz eşya türüne göre araç temini yapmaktayız. Genç dinamik ve tecrübeli personel kadromuz ile faaliyetlerimizi devam ettirmekteyiz. Şoförlerimizin tamamı uzun yol konusuna tecrübeli olup, araçlarımızın tamamının yük taşımaya uygun belge ve lisanları tamdır.

Paketleme Hizmeti

Taşınmanın en zahmetli aşaması elbetteki eşyaların ambajlanarak sınıflara ayrılmasıdır. Bu işlem çok vakit alması ve yorucu olması sebebi ile pek çok insanı zorlamaktadır. Keçiören nakliyat firması olarak paketleme ve ambalajlama hizmetimizde eşyalarınızın tamamını tür ve kırılma durumuna göre uygun ekipmanlar ile paketliyor, taşınmaya hazır hale getiriyoruz. Paketleme ve nakliyat hizmetini birlikte satın almanız durumunda taşınma işleminin gerçekleşeceği günden yaklaşık 2 gün önce personellerimiz taşınmak istediğiniz yere gelerek eşyaları ambajlama işlemini gerçekleştireceklerdir. Bu işlem sırasında dayanıklı ve nakliye işlemine uygun ekipmanlar kullanılmaktadır. Nakliye işleminde kullanılacak ekipmanların tamamı firmamız tarafından temin edilecek olup ekstra bir masraf yapmanız gerekmemektedir. Paketleme işlemini sırasında en çok dikkat edilmesi gereken ürünler beyaz eşyalar olup bu eşyalara iki kat daha fazla özen gösterilmektedir. Firmamız paketleme ve nakliye hizmetinden talep edecekleri fiyatı belirlerken nakliyatı gerçekleşecek ürünleri incelemektedir. Ücretsiz olarak bu işlem gerçekleştirilmekte olup, ekspertiz hizmeti için para talep edilmemektedir.

Tekerlekli Yük Asansörü İle Nakliye

Özellikle büyük şehirlerde yüksek binalar ve dar merdivenler taşınma işleminin zahmetini iki kat daha arttırmaktadır. Ankara keçiören nakliyat firması olarak taşınabilir tekerlekli yük asansörleri ile taşıma işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz. Asansör kurulumu bina dış yüzeyinden yapılmakta olup, her binada kurulum yapılabilme imkanı sunması sebebi ile son derece avantajlıdır. Tekerlekli asansör sistemi ile eşyalarınız apartman içerisinden taşınmayacağı için hem darbe almayacak hemde çok kısa süre içerisinde taşınma imkanı bulacaktır.

Bu gönderinin yorumları kapatılmış.