Ankara Adana Nakliye Fiyatları

Ankara Adana Nakliye Fiyatları Asansörlü Evden Eve Nakliyat Şirketi 

Tel : 0312 356 75 34  Gsm: 0538 676 26 18 

Ankara adana arası nakliyat şirketimiz sizlere türkiye geneli  A kalite asansörlü evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır. Ankara Adana Evden eve nakliyat zor bi iştir bu yüzden kaliteli elemen ev taşıma işine göre tasarlanmış evden eve araçlarımızla sizlere nakliye hizmeti sunmaktyız.

Ankara,dan  kalkan araçlarımız adana merkez ve tüm ilçelerine parça taşıma,parsiyel taşıma, büyük küçük, panelvan araçlarımızla çeyiz eşyası taşıma gibi hizmetlerimizle en uygun garantili zamanında teslimat garantisi ile yükleriniz adresinize teslimat yapıyoruz.

ankara adana arası nakliye ambarı

 

Ankara Adana Arası Sigortalı Nakliyat Fiyatları Nedir

Sigorta İçin Exstra Üçret Alınırmı

 

Şirketimiz Ankara’dan Adana,ya evden eve nakliyat olsun parça taşıma olsun parsiyel taşıma olsun her türlü malınıza nakliye sigortası yaptrımaktadır.

Ankara Adana Nakliye Ambarı sigortası yapılan malların üçreti tamamen firmamıza aittir sizden extra hiç bir üçret alınmamaktadır.

Nakliye sigortası kapsamını sözleşme yapılırken size mutlak söylüyoruz. Mesela müşterimiz soruyor buzdolabımız kırıldı çamaşır makinası çizildi bunu sigorta karşılıyormu gibi sorular sorulmaktadır.

Ankara Adana Ev Eşyası Nakliyesi İçin yapılan sigortalar firmadan kaynaklanan sorunlara karısmaz ankara,dan adaya giden bir kamyon kaza yaparsa ,afet olayların’da terör olayların’da 40.000 tl lik veya yapılan prim kadar sigorta şirketin’den zararımızı alma imkanımız vardır.

 

Ankara Adana Arası Büro Ofis Taşıma Hizmeti Uygun

Fiyat Kaliteli Hizmet

Ankara,dan Adana,ya taşınacak büro ofis, market iş yeri gibi taşımalarınız’da şirketimiz geniş araç kamyon işlerinizde sizlere en iyi nakliye hizmeti sunmaktadır.

Ankara Adana Ambar Firmaları Büro masa sandaliye müdür odalarınız sekreter odalarınız avangart afis mobilyaları en uygun fiyatlara en iyi ambalaj malzemesi kullanarak siz değerli müşterilerimizi üzmeden taşımaktayız.

Ankara Adana Arası Nakliye Firmaları Bize soruyorlar türkiye,nin her yerine nasıl nakliye yapıyorsunuz türkiye geneli anlaşmalı nakliye grupları ambar firmaları kapalı kasa panelvan serbest çalışan nakliyeci arkadaşlarımızla bağlantılı türkiyenın her bölgesine her türlü taşınabilir yüklerinizi taşımaktayız.

ankara adana arası evden eve nakliyat

Ankara Adana Arası Ev Taşıma Nakliyesi Kaç Saat

Sürer Eşyalarımı Kaç Günde Teslim Edilir

 

Ankara Adana arası 470 km dir ankara,dan yüklenen yükleriniz 10 saat gibi bir yolculuk sonrası adana,da bize verdiğiniz adrese tam eşyarınız 1 gün içerisinde teslimi yapılır.

Adana,ya gönderdiğiniz parça yükleriniz 2 gün içerisin,de teslimatı yapılır. Tır veya kırk ayak gibi ağır araçları 2 iş günü içerisinde adanaya varmaktadır.

Ankara’dan Adanın İlçelerine Parça Taşıma ve Evden

Eve Nakliye Hizmeti Sunuyoruz

Ankara merkezli firmamız adana ve adananın tüm ilçelerine servis ağımız ile nakliye taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Ankara’dan kalkan kamyonkarımız adana,nın Ceyhan.,Çukurova.,Feke.,İmamoğlu.,Karaisalı,Karataş,Kozan gibi tüm ilçelerine parça taşıma ev taşıma yapmaktayız.

Adanada çalışan Ankara nakliye şirketi, Adana şehirler arası parça yük taşımacılığı,Adana parça eşya nakliyatı, Adananın nakliyat kamyonu, Adanade gidiş dönüş nakliye araçları, Ankara’dan Adana şehirler arası parsiyel taşıma, Adana nakliyat ambarı, Adanaya giden nakliyat firmaları Ankara ilinden Adana çalışan nakliyat ambarı, Ankaradan Adana’ya gidecek olan parsiyel yüklerin sevkiyatı, Eşya yada malzemelerin nakliyat maliyetleri hesaplama gibi hizmetler için bizi arıyabilirisiniz.

Hizmetlerimiz

Ankara Adana  Arası Evden Eve Nakliyat 

Ankara Adan Arası Asansörlü Nakliyat 

Ankara Adana Arası Parça Taşıma 

Ankara Adana Arası Ambar Hizmeti 

Ankara Adana Arası Tır Hizmeti 

 Ankara Adana Arası Ağır Nakliye Hizmeti 

 

Dikkat: Firmamız her türlü nakliye işinde uygun fiyatlara şehirler arası nakliye ve ambar hizmetisunmaktadır. Her türlü ulaştırma belgesine sahip olan firmamız yetki belgesi ile hizmet vermektedir. Piyasa’da bulunan korsan firmalara dikkat etmenizi öneririz. 

 

Kaan Akçiçek 

0312 356 75 34 – 0538 676 26 18 

Şenlik Mah. Beyler Sok 3/a 

Keçiören /Ankara 

 

Bu gönderinin yorumları kapatılmış.