Ankara Antalya Arası Nakliyat

 

Ankara Antalya Arası Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Ambar Parça Taşıma Hizmeti Sunmaktayız.

0312 380 65 90 – 0538 676 26 18 

 

Ankara Antalya Şehir İçi Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

ankara antalya arası nakliyatEvden eve nakliyat talebiniz bizlere telefonla, e-maille yada mesajşim formumuzla bizlere yetişmesiyla Ankara Antalya Arası Evden Eve nakliyat eksperi evinizi sizin dilediğiniz saat ve zamanda ziyaret eder, nakliyat talebinize uygun planlama koordinasyon ve eşyalarınızın hassasiyetine nazaran taşıyabilecek büyüklükte araç, eşyalarınızın hassasiyetine göre ambalaj malzemesi harcaması, eşyalarınızın hassasiyetine kaç elemanın geleceği ve eşyanızın sigorta kıymeti benzer biçimde çalışmaları tespit edici planlama yapılır.

Eşyanın gideceği yeni yeride ziyaret edip sonradan olabilecek riskleri en asgariye indirir. Tüm bu çalışmalar yapılmış olduktan soma Ankara Antalya Ev Taşıma taşıma ekspertizi sizin istemlerinizide gözönünde bulundurarak size teklif sunar. Taşınma tarihiniz sizinle beraber kararlaştırıp kayıt altına alınır.

Ankara Antalya Şehirlerarası ekspertizi taşınma planlaması ve koordinasyonu ile minimum hata ve maksimum güvenceyle eşya taşıma ve yerleştirmesinin iyi mi yapılacağı konusunda uzmandır.

Taşıma experi taşınmanızın her aşamasında ekibini yönlendirmek ve kıymetli eşyalarınızı evden eve taşırken gerekli her türlü önlemi almak ile mesuldür.
Taşınma gününde Taşınma experi, bu önemli günde sizi yalnız bırakmayacak ve operasyonun devamında taşınmayı gerçekleştirecek olan Ankara Antalya Ambar taşıma Taşınma Ekibi ile sizi tanıştırır.

Bu aşamalardan soma operasyon başlar. Evinizde bulunan tüm eşyalarınız profesyonel takımlar tarafınca çeşitli boy ve ebatlardaki koli ve paketleme malzemeleriyle muhafaza edilerek taşınmaya hazır hale getirilir. Tüm paketler numaralandırılarak içersindeki eşyaların muhteviyatı belirtilir.

 

Ankara’dan Antalya Kaç Saat Kaç Günde Gidilir Kaç Km

Eşyalarım Ne zaman Alırım Diye Düşünüyorsanız

 

Ankara Antalya 479 km dir Ev Eşyası taşıyan kamyon 7 saate ankara’dan Antalya iline 1 günde gitmektedir. Kamyona yüklenen tam eşyalarınız 2 günde gider parça eşyalarınız 2 günde gider.

Tır, Kırkayak Gibi ağır ticari araçlar 3 günde gider parsiyel yükleriniz yol güzer gahın,da başka bir il ve ilçeye gidiyorsa bu daha fazla zaman alabilir.

Nakliye işinden önce firma yetkilimiz size verilen saat ve günde eşyalarınız teslim olma garantisini sunar.

Ankara’dan Kalkan Araç Kamyon Antalya,da Hangi İllere İlçelere

Uğrar Yük Bırakır

Ankara’dan Antalya iline giden aracımız yol üstün’de il ve ilçelere uğruyarak parça yük ve parsiyel yüklerinizi dagıtım yapark hareket etmektdir.

Ankara,dan kalkan kamyon antalya iline giderken önce Polatlı ve  ilçelerine uğrar Polatlıdan,  kalkan aracımız Akşehir  yük bırakır Akşehir,den kalkan kamyonumuz antalyaya iline yüklerini bırakır.

Antalya,nın tüm il ve ilçelrine evden eve nakliyat şehir içi nakliye hizmeti yanı sıra tüm ilçelerine hizmet vardır Akseki,Aksu,AlanyaDemre,Döşemealtı,Elmalı,Finike,Gazipaşa,Gündoğmuş,İbradı,Kaş,Kemer,Kepez,Konyaaltı,Korkuteli,Kumluca,Manavgat,Muratpaşa,Serik gibi ilçelerine servis ağımız vardır.

Nakliyet ihtiyaç duyduğu her türlü kamyon, kamyonet, tır, vinç, forklift, lowbet, depolama, parsiyel, evden eve, ambar, lojistik, nakliye nakliyat taşımacılık hizmet talebinin de firmamız ihtiyacınıza göre hizmet vermektedir.

Antalyanın nakliyat kamyonu, Antalya de gidiş dönüş nakliye araçları, Ankara ilinden Antalya çalışan nakliyat ambarı, Ankaradan Antalya ‘ya gidecek olan parsiyel yüklerin sevkiyatı, Eşya yada malzemelerin nakliyat maliyetleri hesaplama,Ankara’dan Amasya şehirler arası parsiyel taşıma, Antalya nakliyat ambarı, Antalya ya giden nakliyat firmaları, Antalya da çalışan Ankara nakliye şirketi, Antalya şehirler arası parça yük taşımacılığı, Antalya parça eşya nakliyatı

ankara antalya arası evden eve nakliyat

Hizmetlerimiz

 

Ankara Antalya Arası Evden Eve Nakliyat 

Ankara Antalya Arası Asansörlü Nakliyat 

Ankara Antalya Arası Parça Taşıma 

Ankara  Antalya Arası Ambar Hizmeti 

Ankara  Antalya Arası Tır Hizmeti 

Ankara  Antalya Arası Ağır Nakliye Hizmeti 

 

Dikkat: Firmamız her türlü nakliye işinde uygun fiyatlara şehirler arası nakliye ve ambar hizmetisunmaktadır. Her türlü ulaştırma belgesine sahip olan firmamız yetki belgesi ile hizmet vermektedir. Piyasa’da bulunan korsan firmalara dikkat etmenizi öneririz. 

 

Kaan Akçiçek 

0312 356 75 34 – 0538 676 26 18 

Şenlik Mah. Beyler Sok 3/a 

Keçiören /Ankara 

 

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir