Şehirler arası nakliyat dendiğinde bir ilden başka bir ile taşınmak geliyorsa doğru yerdesiniz. Biz Ankara ağırlıklı bir nakliyat firmasıyız ama türkiyenin heryerine şehirler arası evden eve nakliyat hizmetimiz vardır.

Ankara Şehirlerarası evden eve nakliyat firması personelleri evinize, iş yerinize veya taşınmasını istediğiniz eşyalarınızın bulunduğu yere gelerek size bilgi vermek amacıyla rapor hazırlarlar.

Rapordan kasıt resmi bir belge niteliği olarak değil, daha çok ücretlendirme, eşyaların sigortası, paketleme vs. nakliye işleminde karşılaşabileceğiniz durumlar hakkında bilgi verirler. Bu işlemi yaptırmak için herhangi bir ücret talep edilmez.

ankara şehirlerarası nakliyat

Sigortalama İşlemi

Ev, iş yeri, depo taşıma işlemleri son derece dikkat gerektiren bir işlemdir. Titiz, nazik ve özenli davranılması gerekir. Hata payı olmayan nakliye işleminde, ufak tefek dikkatsizlikler büyük sorunlara yol açabilir.Ankara Sigortalı Şehirlerarası Nakliyat

Taşınacak eşyalarınıza en az sizin verdiğiniz değer kadar kıymet verilir ve düzenli bir şekilde muhafaza edilir. Bu titizlik ve dikkate rağmen oluşabilecek herhangi bir sorun, aksilik, yaşanabilecek üzücü bir durum için tüm eşyalarınız sigortalanır.

Profesyonel Taşıma Şehirlerarası Taşıma

Ankara Nakliyat Taşınma sırasında eşyalarınız, profesyonel ekibimiz tarafından demonte edilerek titizlikle paketlenir ve böylece koruma altına alınmış olur. Paketleme malzemesi olarak, her zaman en modern ve en kaliteli malzemeler seçilir.

Oluklu mukavva ve balonlu naylon eşyalarınızın güvenle taşınması adına özellikle seçtiğimiz taşınma malzemeleri arasındadır.

Paketleme işlemi, titizlikle yapılır ve eşyalarınıza zarar vermeden tamamlanır.

Ankara Evden Eve Nakliyat Kırılabilecek olan tabaklarınız, bardaklarınız, kristalleriniz,  tek tek paketlenir. Böylece kırılması ve çizilmesinin önüne geçilmiş olur. Diğer aşamalarda olduğu gibi özellikle paketleme aşamasında da büyük bir titizlik içerisinde çalışırız.