Ankara Çorum Nakliye Fiyatları

ÇORUM ANKARA ARASI

NAKLİYAT FİYATLARI 

 Ankara Çorum şehirlerarası nakliyat sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamız, profesyonel bir taşımacılık desteği sunmaktadır. Her türlü eşya ve yük talep edilen il ve ilçelere kadar götürülmektedir. Firmamız 15 yıla aşkındır bu sektörde hizmet vermektedir. Dolasıyla da mesleğin gerektirmiş olduğu bilgiye ve tecrübeye sahiptir. Çorum Ankara arası nakliyat hizmetleri sayesinde parça eşyalar, ambar yükleri, ofis malzemeleri ve ev eşyaları kısa bir süre içerisinde yeni adreslere götürülmektedir. Firmamız söz konusu iki il arasında düzenli olarak sevkiyatlar gerçekleştirmektedir. Özellikle de parça eşyalar için koca bir kamyon kiralamak çok maliyetlidir. Ancak firmamız tarafından verilen parça eşya taşımacılığı hizmetleri sayesinde bu maliyetler ortadan kaldırılmaktadır. Çorum Ankara arası nakliyat personelleri, taşıma, ambalajlama ve montaj noktasında üst düzey bir başarıya sahiptir.

Çorum Ankara Ambar Yükleri

Çorum Ankara ambar tesislerine gelen yükler, firmamız tarafından alınmakta ve Ankara’nın tüm ilçelerine götürülmektedir Ağır eşyalar, seri imalat ürünleri veya komple yükler sadece üstü kapalı olan araçlar ile taşınmaktadır. Firmamız uygulamalar sırasında yüklere zarar gelmemesi için her türlü hassasiyeti göstermektedir. Ayrıca cam gibi kırılgan yapıya sahip olan malzemeler içinde kutulama hizmeti verilmektedir. Çorum Ankara arası nakliyat firması tarafın düzenlenen sevkiyatlarda herhangi bir gecikme yaşanması da söz konusu değildir. Zira uzman personeller sayesinde yükleme, boşaltma veya paketleme işlemleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Çorum Ankara ambar tesislerine gelen yükler ise, aynı gün içerisinde alınarak adreslere götürülmektedir.

Ankara Çorum Asansörlü Nakliyat

 Çorum Ankara arası nakliyat firmamız, yüksek katlı binalar, rezidanslar veya siteler için asansörlü taşımacılık desteği sunmaktadır. İki ilin tüm mahalle ve semtlerine asansörlü vinçler temin edilmektedir. Bu sayede eşyaların yeni binaya çıkarılması sırasında zaman kaybı yaşanması engellenmektedir. Firmamız bünyesinde bulunan asansör sistemleri 25. Kat yüksekliğe kadar ulaşabilmektedir. Ayrıca kamyon, kamyonet ve tır gibi çeşitli araçlarla ile hizmet veren Çorum nakliyat, her yüke özel taşıtlar temin etmektedir. Firmamız, anlık araç ihtiyaçlarını da kısa bir süre içerisinde karşılamaktadır. Taşıma işlemleri ise maksimum 2 gün içerisinde tamamlanmakta ve kesinlikle gecikme yaşanmamaktadır.

Çorum Ankara Arası Nakliyat Hizmeti

Firmamız Çorum Ankara arası nakliyat başta olmak üzere Türkiye’nin 81 iline hizmet vermektedir. Taşımacılık işlemleri, güçlü bir alt yapı desteği ve uzman personellerden oluşan ekipler ile gerçekleştirilmektedir. Taşınacak olan eşyaların dayanabileceği maksimum darbeler iyi hesaplanmalı ve uygun koşullarda araçlara yüklenmelidir. Çorum Ankara arası nakliyat firmamız ise tüm yükleri fiziksel özelliklerine göre gruplara ayırmakta ve daha sonra araçlara yüklemektedir. Ayrıca müşterilerimizin güven noktasında herhangi bir problem yaşamamaları için nakliyat sigorta sözleşmesi yapılmaktadır. Çorum Ankara ambar firmamız, her zaman ekonomik bir hizmet sunarak sektörün liderliğini üstlenmektedir. Sizde hemen firmamızı arayabilir ve talep ettiğiniz adreslere ekspertiz ekibi yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz.

 

Yetkili

KAAN AKÇİÇEK

ADRES:

ŞENLIK MAHALLESI BEYLER SOKAK 3/D KEÇIÖREN /ANKARA.

TELEFON:

+90 312 356 75 34
+90 535 642 15 92

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir