Ankara Kocaeli Nakliye Fiyatları

ANKARA KOCAELİ ARASI NAKLİYAT

 

Ankara merkezli bir hizmet veren Ankara Kocaeli şehirlerarası evden eve nakliyat firması, Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine anlık olarak araç desteği sunmaktadır. Ambar yükleri, ev eşyaları veya fabrika seri imalat ürünleri firma tarafından kısa bir süre içerisinde Ankara’ya ulaştırılmaktadır. Kurumsal bir hizmet anlayışına sahip olan Ankara Kocaeli nakliyat Ambarı firması, tüm işlemleri alanında uzman personeller ile gerçekleştirmektedir.

Ayrıca maddi açıdan pahalı olan eşyalar sadece kapalı kasa araçlar ile taşınmaktadır. Ankara Kocaeli arası nakliyat firması bünyesinde açık kasa tır veya kapalı kasa kamyon gibi pek çok araç modeli yer almaktadır. Söz konusu kamyon ve tırlar günümüz teknolojisinde üretilmiştir. Bu nedenle de taşıma işlemleri sırasında yüklerin zarar görmesi söz konusu değildir.

Paketleme Ve Yükleme

Kocaeli Ankara arası nakliyat firması paketleme işlemlerine ayrı bir önem vermektedir. Eşyanın cinsi, tonajı veya büyüklüğü ne olursa olsun özenle paketlenmektedir. Ambalajlama çalışmalarında ise yırtılması güç olan naylonlar ve battaniyeler kullanılmaktadır. Evlerde, ofislerde ve şirketler de bulunan hassas eşyalar için ise kutulama desteği sunulmaktadır. Ankara Kocaeli Şehirlerarası Nakliye Şirketi firması ambalajlanan yükleri dikkatli bir şekilde araçlara yerleştirilmektedir. Yolculuk sırasında iki farklı yükün birbirine temas etmemesi içinde sabitleme çalışmaları gerçekleştirilmektedir. Ankara Kocaeli arası nakliyat tarafından yapılan sevkiyatlarda en küçük bir eşyanın veya yükün zarar görmesi söz konusu değildir. Zira firma her şeyden önce taşıma güvenliğine önem vermektedir.

Ağır Tonaja Sahip Olan Yükler

Ankara Kocaeli nakliyat firması ağır tonaja sahip olan yükler içinde taşımacılık desteği sağlamaktadır. Özellikle de Türkiye’de bulunan ambar tesislerine günlük olarak ulaşım sağlanmaktadır. Parça eşyalar veya fabrika yükleri için tahsis edilen açık kasa tırlar sayesinde tüm yükler tek bir seferde adreslere götürülmektedir. Ankara Kocaeli arası nakliyat süreleri ise, eşyaların sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Ancak tüm teslimatlar en fazla 2 gün içerisinde gerçekleştirilmektedir. Profesyonel bir taşımacılık desteği sunan Kocaeli nakliyat firması, çok ağır olan yükleri sadece asansör sistemleri ile araçlara yerleştirilmekte veya binalara çıkarmaktadır. Bu sayede de teslimatlar daha kısa bir süre içerisinde gerçekleştirilmektedir.

 

Ankara Kocaeli Arası Nakliyat Fiyatları

Ankara Kocaeli arası asansörlü nakliyat firması, mümkün mertebe ekonomik bir hizmet vermeye özen göstermektedir. Taşınacak olan eşyaların paketlenmesi, montaj edilmesi veya diğer işçiliğin gerektirmiş olduğu tüm uygulamalar uzman personeller tarafından gerçekleştirilmektedir. Ayrıca bu tür işçilikler içinde herhangi bir ek ücret söz konusu değildir. Ankara Kocaeli arası evden eve nakliyat firması ile iletişime geçebilir ve tüm eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınmasını sağlayabilirsiniz.

Hizmet Bölgelerimiz

 

 • Başiskele evden eve nakliye
 • Çayırovaevden eve nakliye
 • Darıcaevden eve nakliye
 • Derinceevden eve nakliye
 • Dilovasıevden eve nakliye
 • Gebzeevden eve nakliye
 • Gölcükevden eve nakliye
 • İzmitevden eve nakliye
 • Kandıraevden eve nakliye

  Hizmetlerimiz ;

  Ankara Kocaeli Arası Nakliyat ; Ankara Kocaeli evden eve nakliyat, Kocaeli ağır yük nakliyesi, Ankara şehirlerarası Kocaeli büro ofis taşımacılığı, Ankara Kocaeli şehirlerarası ekonomik nakliye hizmeti, Kocaeli parsiyel taşıma fiyati, Ankara Kocaeli parça eşya nakliyesi, Kocaeli ambar firmaları, Kocaeli kargo sevkiyatları, Kocaeli Nakliyeci, Ankara Kocaeli arası banka taşımaları, Ankara Kocaeli fuar taşımasi

  Yetkili ;

  KAAN AKÇİÇEK

  ADRES:

  BADEMLİK MAHALLESİ 1173 SOKAK 5/D KEÇİÖREN – ANKARA

  TELEFON:

  +90 312 356 75 34
  +90 535 642 15 92

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir