Kars Adana Arası Nakliyat

Kars Adana Arası Evden Eve Nakliyat Ambar, Parça

Taşıma Nakliye Şirketi

 

Ankara merkezli firmamız kars ilinde bulunan ev eşyası , parça eşya, parsiyel ambar yükleriniz kapalı kasa araç,kamyon,tır,kırkayak gibi ihtiyaca göre araç temin ederek sizlere en uygun fiyatlara nakliyenizi yapmaktadır.

Kars içi şehir içi taşıma işleriniz’de bağlantılı evden eve nakliye firmaları içinde en iyi nakliye şirketini size tavsiye ederek en iyi nakliye yapmanızı sağlamaktayız.

Evden eve ev taşıma olsun parsiyel yük taşıma olsun parça eşya nakliyesi olsun kars’dan adana’ya giden tüm yüklerinize ak sigorta veya diğer nakliye çeşitleri olsun hepsıne nakliye sigortsı ile kars adana arası sigortalı nakliyat yapmaktayız.

adana kars arası nakliye ambarı

Kars Adana Büro Ofis Taşıma Hizmeti İşi Uzmanına

Bırakın

Adana’da bulunan ofis büro , işyerinizi kapalı kasa araçlarımızla uzman mobilyacı ekibizle her türlü büro ofis masası kitaplık raflarınızı sökülme işlemi yapılarak ambalaj ve paketleme işleriniz itina ile yapılır.

Büro Taşıma işlerin’de büyük çelik kasanız varsa bu bizim işimiz kasa taşıma elemanlarımız ebatları ne olursa olsun çelik kasa veya ağır sörvur gibi agır elektironik malzemleriniz kapalı kasa ve liftli araçlarımızla hasar görmeden adana kars arası nakliyesi yapılır.

 

Adana Kars Arası Kamyon Tır Kaç Saatt’e Nakliye

İşemi Yapar

 

Adana Kars arası 1.054 km dir ortalama kamyon veya tır gibi araçlar götürdüğü yükü’de göz önüne alırsak kamyon 13 saatte karsa giriş yapar.

Tır ,kırkayak gibi ağır tonajlı araçlar 15 saatte adana’dan karsa giriş yapar.

Firmamız götürdüğü yükü hem hızlıhem güvenli olarak taşıma sorumluğu vardır.

 

Adana’dan Kalkan Araçlar Hangi İlllere Eşya veya Yük

Dağıtımı Yapar

Adana’dan kalkan araçlarımız ev eşyası ve parça parsiyel yükleriniz adana kars yol güzerkağında bulunan il ve ilçelere uğruyarak parça yükleriniz dağıtımını yapmaktadır.

Adana çıkışlı araçlarımız  karsa gimeden önce osmaniye iline parça bırakır, osmaniye’den çıkan araçımız gaziantep iline para bırakır gaziantep’den kalkan araçımız diyarbakır iline yük bırakır diyarbakır’dan kalkan araımız bingöl iline yük bırakır bingöl’den kalkan aracımız erzurım iline parça bırakır erzurum’dan kalkan aracımız Kars iline ulaşarak asık yüklü olan yükünü bırakarak seferıni tamamlamış olur.

kars adana evden eve nakliyeciler

 

Hizmetlerimiz

 

Adana Kars Arası Evden Eve Nakliyat 

Adana Kars Arası Asansörlü Nakliyat 

Adana Kars Arası Parça Taşıma 

Adana Kars Arası Ambar Hizmeti 

Adana Kars Arası Tır Hizmeti 

Adana Kars Arası Ağır Nakliye Hizmeti 

 

Dikkat: Firmamız her türlü nakliye işinde uygun fiyatlara şehirler arası nakliye ve ambar hizmetisunmaktadır. Her türlü ulaştırma belgesine sahip olan firmamız yetki belgesi ile hizmet vermektedir. Piyasa’da bulunan korsan firmalara dikkat etmenizi öneririz. 

 

Kaan Akçiçek 

0312 356 75 34 – 0538 676 26 18 

Şenlik Mah. Beyler Sok 3/a 

Keçiören /Ankara 

 

 

 

 

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir