Kars Bursa Arası Nakliyat

Kars Bursa Arası Çalışan Asansörlü Evden Eve

Nakliyat Parça Taşıma Hizmeti Veren Nakliye

Şirketiyiz Bizi Arama’dan Nakliye Yaptırmayınız.

 

Kars Bursa Arası Nakliyat Şirketimiz türkiye geneli anlaşmalı evden eve nakliyat ve ambar ağımız ile sizlere ev taşıma eşya taşıma parça taşıma gibi nakliye hizmetleri sunmaktayız.

Ankara merkezli firmamız dürüst ve güvenilir taşıma hizmeti sunmaktadır piyasada bulunan nakliyeciyim diye geçinen nakliyat firmaları arasın’da kendisini ispatlamıs nakliye konusun ne kadar hassas olduğu bilerek taşıma işi yapmaktadır.

Firmamızı 7/24 arıyabilirsiniz size nakliye konusu hariç taşıma öncesi üçretsiz taşıma konusyla ilgili danışmanlık hizmeti’de sunmaktadır.

Şehirer arası taşıma işi türkiyede son zamanlar’da işini kötü yapan şu gün şu saate ordayım deyip sonra müşterisini eken  korsan firmalar dolmuştur. Firmamız uzman müşteri temsilcisi ile yaptığı görüşme sonrası ne zaman hangi saat söz verdiğin’de anlaşmalı nakliyeci firma ve ambar ağimizla size  en uygun fiyatlara şehirler arası taşımacılık sunmaktayız.

Kars Bursa arası tüm nakliye işleriniz’de bizi arayıp fiyat ve danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

kars bursa arası nakliyat firmaları

Kars Bursa Arası Büro Ofis Taşıma Uzman

Kadro Kaliteli Hizmet

 

Kars’da bulunan ofis büro , iş yerinizi Bursa iline kapalı kasa araçlarımızla uzman mobilyacı ekibizle her türlü büro ofis masası kitaplık raflarınızı sökülme işlemi yapılarak ambalaj ve paketleme işleriniz itina ile yapılır.

Kars Bursa Büro Taşıma Nakliye  işlerin’de büyük çelik kasanız varsa bu bizim işimiz kasa taşıma elemanlarımız ebatları ne olursa olsun çelik kasa veya ağır sörvur gibi agır elektironik malzemleriniz kapalı kasa ve liftli araçlarımızla hasar görmeden adana kars arası nakliyesi yapılır.

Kars Bursa Arası  Kaç Saat Sürer Yüklerimiz Kaç

Günde Teslim Edilir

 

Kars Bursa Arası 1.552 KM dir. Kars’dan alınan yükleriniz kendi özel araçlarınızla 12 saat sürer kamyonla 20 saat tır ve  kırkayak gibi ağır araçlar 24 saat gibi bi sürede kars iline ulaşmaktadır. Götürdüğümüz yüke görede nakliye saatleri değişmektedir.

Parça arabası yol üzerinde il ve ilçelere uğradığı zaman nakliye saati ve günü değişir nakliye öncesi size verilen saat ve günde eşyalarınız parça ,parsiyel yüklerimiz zamanın’da teslimatı yapılır.

Firmamız sizin yükünüzü hızlı zamanın’da sağlam olarak taşıma sorumluğu vardır. 

Kars’dan Kalkan Aracımız Bursa İline Giderken Hangi

İl ve İlçelere Uğrar Yük Bırakır

 

Kars’dan kalkan araçımız taşıdığı yük harici parsiyel yük ve parça yükleri güzergahda bulunan il ve ilçelere dağıtım yaparak bursa iline hareket eder.

Kars’dan kalkan aracımız ilk önce erzurum iline yük bırakır erzurumdan kalkan aracımız erzincan iline parça bırakır erzincan ilinden kalkan kamyonumuz amasya suluova, taşova ilçelireni eşya bırakır amasyadan kalkan aracımız bolu ve gerede iline parça bırakır boludan kalkan aracımız düzce gebze ilçelerine yük bırakır, gebzeden kalkan tırımız  sakarya , yalova gemlik ilçelerine parça yalovadan kalkan aracımız bursa iline vardıktan sonra tüm yükünü boşaltmış olur.

Kars dan bursa ya giden yükleriniz bu güzergahdaki tüm il ve ilçelere olan yükleriniz alınır haftanın 2 günü karşılıklı seferlerimiz vardir.

kars bursa arası ambar nakliyat

 

Hizmetlerimiz

 

Bursa Kars Arası Evden Eve Nakliyat 

Bursa Kars Arası Asansörlü Nakliyat 

Bursa Kars Arası Parça Taşıma 

Bursa Kars Arası Ambar Hizmeti 

Bursa Kars Arası Tır Hizmeti 

Bursa Kars Arası Ağır Nakliye Hizmeti 

 

Dikkat: Firmamız her türlü nakliye işinde uygun fiyatlara şehirler arası nakliye ve ambar hizmetisunmaktadır. Her türlü ulaştırma belgesine sahip olan firmamız yetki belgesi ile hizmet vermektedir. Piyasa’da bulunan korsan firmalara dikkat etmenizi öneririz. 

 

Kaan Akçiçek 

0312 356 75 34 – 0538 676 26 18 

Şenlik Mah. Beyler Sok 3/a 

Keçiören /Ankara 

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir