Kars İzmir Arası Nakliyat

Kars İzmir Arası Çalışan Eşya Taşıma Ev Taşıma Evden

Eve Nakliyat Parça Parsiyel Yük Taşıma Şirketi Uzman

Kadro Anlaşmalı Ambar ve Nakliye Ağımızla

Hizmetinizdeyiz

 

Kars izmir arası asansörlü evden eve nakliyat ev taşıma eşya taşıma ambar parça taşıma gibi hizmeti sunan firmamız sizlere kaliteli nakliye taşıma hizmeti sunmaktadır.

Kars izmir aras en çok nakliye yaz zamanı tahin zamanı olmaktadır kars izmir arası bir çok polis, asker , doktor gibi müşterilerimizi taşımaktayız.

Memur indirimli fiyatlarımız ile eşya taşıma işinde reafarans listemizler yıllardır bu bölgeye hizmet vermekteyiz.

Ev taşıma hassas bır iş olduğunu biliyoruz bu yüzden evden eve arabalarımız eşya taşımaya uygun olarak tasarlanmıştır. Eşya taşıma elemanlarımız’da buna göre seçmekteyiz.

Evden eve nakliyat personeli evinizde bulunan tüm mobilya ve beyaz eşyalarınız sökme takma ambalaj ve taşıma işlemlerini güvenilir bir şekilde yapmaktadır.

Kars izmir arası nakliye fiyatları ne kadar diyorsanız bizi arayınız size en uyuhın şehirlerarası nakliye fiyatını sunalım.

kars izmir arası nakliye ambarı

Kars İzmir Arası Büro Ofis Market Dükkan İşyeri Gibi

Taşıma İşleriniz’de Yanınızdayız

 

Kars’dan İzmire İzmir den Karsa taşınacak büro ofis, market işyeri gibi taşımalarınız’da şirketimiz geniş araç kamyon işlerinizde sizlere en iyi nakliye hizmeti sunmaktadır.

Büro masa sandeliye müdür odalarınız sekreter odalarınız avangart afis mobilyaları en uygun fiyatlara en iyi ambalaj malzemesi kullanarak siz değerli müşterilerimizi üzmeden taşımaktayız.

Bize soruyorlar türkiye,nin her yerine nasıl nakliye yapıyorsunuz türkiye geneli anlaşmalı nakliye grupları ambar firmaları kapalı kasa panelvan serbest çalışan nakliyeci arkadaşlarımızla bağlantılı türkiyenın her bölgesine her türlü taşınabilir yüklerinizi taşımaktayız.

 

Kars’dan İzmire Kaç Saat Kaç Günde Gidilir Kaç Km

Eşyalarım Ne zaman Alırım Diye Düşünüyorsanız

Kars İzmir arası 1669 km dir kendi aracınızla 19 saate gidersiniz. Ev Eşyası taşıyan kamyon 24 saate kars,dan izmir iline gitmektedir. Kamyona yüklenen tam eşyalarınız 2 günde gider parça eşyalarınız 3 günde gider.

Tır, Kırkayak Gibi ağır ticari araçlar 3 günde gider parsiyel yükleriniz yol güzergahın,da başka bir il ve ilçeye gidiyorsa bu daha fazla zaman alabilir.

Nakliye işinden önce firma yetkilimiz size verilen saat ve günde eşyalarınız teslim olma garantisini sunar.

Kars’dan Kalkan Araç Kamyon Hangi İllere İlçelere

Uğrar Yük Bırakır

 

Şirketimiz kars’dan izmire gider yol güzergahına göre parça ve parsiyel yüklemesi yaparak yol üstünde il ve ilçelere uğramaktadır.

Kars,dan kalkan aracımız izmire gitme,den önce erzurum iline parça bırakır erzurum,dan kalkan aracımız erzincan ilibe eşya bırakır erzincan,dan kalkan tırımız, sivas ve sorgun ilçesine parsiyel yük bırakır, sivas,dan kalkan kamyonumuz kırıkkale iline yük bırakır kırıkkale,den kalkan aracımız ankara iline eşya bırakır ankara,dan kalkan kamyonumuz, afyon iline uğrar afyon,dan kalkan tırımız uşak ve turgutlu, salihli  ilçesine uğrar, uşak,dan kalkan aracımız izmir iline vardıktan sonra tüm yükünü boşaltır.

Yükünü boşaltan aracımız tekrar aynı güzerga,ha yüklerini alarak kars iline ulaşır bu şekil haftada 1 sefer atan aracımız ekonomik fiyat verek tüm parça ve parsiyel yüklerinizi alır.

izmir kars arası asansörlü nakliyat

Hizmetlerimiz

 

İzmir Kars Arası Evden Eve Nakliyat 

İzmir Kars Arası Asansörlü Nakliyat 

İzmir Kars Arası Parça Taşıma 

İzmir Kars Arası Ambar Hizmeti 

İzmir  Kars Arası Tır Hizmeti 

İzmir  Kars Arası Ağır Nakliye Hizmeti 

 

Dikkat: Firmamız her türlü nakliye işinde uygun fiyatlara şehirler arası nakliye ve ambar hizmetisunmaktadır. Her türlü ulaştırma belgesine sahip olan firmamız yetki belgesi ile hizmet vermektedir. Piyasa’da bulunan korsan firmalara dikkat etmenizi öneririz. 

 

Kaan Akçiçek 

0312 356 75 34 – 0538 676 26 18 

Şenlik Mah. Beyler Sok 3/a 

Keçiören /Ankara 

 

 

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir